Fotoreportaże

*Drzwi otwarte* Salon Kia - Makarewicz w Bydgoszczy

Szczegóły

W ostatni dzień lata w Salonie Kia - Makarewicz, Bydgoszcz rozpoczęły się dwudniowe „Drzwi otwarte” i w dosłownym tego słowa znaczeniu drzwi się nie zamykały. Co przyciąga jak magnez entuzjastów azjatyckiej marki do salonu -  styl, rozwiązania techniczne, gwarancja, cena czy może profesjonalni sprzedawcy? 

Salon Kia Makarewicz - "Drzwi otwarte" w Bydgoszczy

fot. Artur Kania, autoflesz.com

Zacznijmy od producenta Kia, który dzięki bogatej palecie samochodów i nowoczesnemu wzornictwu dyrektora projektu Petera Schreyera podbił serca entuzjastów motoryzacji i przyspieszył bicie serca niemieckim producentom aut. Nowoczesna linia pojazdów Kia i ekonomiczne silniki gwarantują na tę chwilę sukces marce. Producent zadbał o samochód na każdą kieszeń w gamie modelowej.

Dzisiaj po salonie oprowadzał nas kierownik salonu pan Michał Damerau. Zaprezentował jeszcze świeży model Kia cee’d i cee’d CW (wersji kombi), samochód na zewnątrz i wewnątrz świetnie się prezentuje powodując, że każdy wchodzący klient nie odrywał od niego oczu, a co niektórzy robili wstępną przymiarkę.

Na salonie dużym zainteresowaniem cieszyły się tańsze modele jak Kia Picanto i model Rio, który dzisiaj znalazł nową właścicielkę. Jak dowiedzieliśmy się od pana Michała starszą wersje cee'da z roku 2012 można dostać ze sporym rabatem. Ich ilość jest ograniczona do wyczerpania zapasu.

W niedziele drugi dzień „Drzwi otwartych”, gościem honorowym będzie  Emil Damirowicz Sajfutdinow, który od 2007 roku startuje na kontrakcie zawodowym reprezentując Polonie Bydgoszcz.  Salon Kia przy ul. Fordońskiej 353,  będzie czynny od 10 do 16.00.  Wszystkich niezdecydowanych, ciekawych nowatorskiego wzornictwa i chcących wypróbować koreańską technikę z modelami testowymi (gotowymi do jazdy) - Salon KIA Makarewicz zaprasza!


   

NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE ZDJĘCIA

   
   

Galeria  

   
   
   
   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
5147541
   

Redakcja korzysta  

aparaty-autoflesz.jpg
   
   
© Copyright (c) 2006 - 2015 AutoFlesz.com Wszelkie prawa zastrzeżone.